GREYFIN Lubricators & Oilers :: Smarownice i Olejarki – ADAMS LubeTech Limited, TRICO CORPORATION, INTERLUBE Systems Limited, PREDICT

Greyfin

Firma GREYFIN – jest przedstawicielem brytyjskiej firmy ADAMS LubeTech Limited z Coventry, amerykańskiej firmy TRICO Corporation z Pewaukee, WI, USA oraz brytyjskiej firmy INTERLUBE Systems Limited z Plymouth. Trzech najlepszych i najstarszych producentów systemów smarowania maszyn na Świecie.

Do naszych flagowych produktów należą: regulatory poziomu oleju, systemy smarowania łańcuchów, smarownice, olejarki oraz systemy centralnego smarowania.

W 2011 wprowadziliśmy na rynek Polski i Środkowo-Wschodnio Europejski regulatory o konwencjonalnym, atmosferycznym sposobie działania, ale niezwykle innowacyjnej budowie oraz niespotykanej prostocie montażu, ustawiania oraz obsługi.

W roku 2012 wprowadziliśmy na rynek regulatory poziomu oleju, regulatory przyszłości, które rewolucjonizują technikę smarowania urządzeń przemysłowych. Dzięki zamkniętej konstrukcji idealnie nadają się do użytku w wyjątkowo trudnych warunkach, a dzięki innowacyjnej budowie są całkowicie bezobsługowe i nie wymagają regulacji.

W roku 2013 wprowadziliśmy na rynek innowacyjne systemy przechowywania, ochrony, identyfikacji, przenoszenia i podawania środków smarnych TRICO SPECTRUM, które rewolucjonizują podejście do smarowania oraz w znaczny sposób ułatwiają pracę działów utrzymania ruchu w każdej gałęzi przemysłu.

Od września 2012 roku Firma GREYFIN reprezentuje w Polsce i na rynkach Środkowej i Wschodniej Europy firmę INTERLUBE SYSTEMS Ltd. z Plymouth w Wielkiej Brytanii. Oferowane przez nas produkty otrzymują liczne nagrody i są doceniane przez znawców i użytkowników.

Oferowane przez nas produkty ze względu na najwyższą jakość są uznawane za najlepsze produkty w swojej kategorii. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień i pewność dostawy w każdej ilości.

Z naszych produktów korzystają:

apollologo aral bayerlogo esso logo fiat INTERNATIONAL_PAPER_KWIDZYN logo ECOL logo KSB logo logo_bialogon logoedf lotos rafineria trzebinia logo saint-gobain shell stocznia vogel Elektrownia RYBNIK logobasf Siarkopol Grzybow

oraz Kielecka Fabryka Pomp „BIAŁOGON” S.A., Sarwis Techniczny MIS Polska, ARTECH Pneumatyka, F.H. „TECH-TRADE”, Zakłady Azotowe TARNÓW, Zakłady Azotowe Puławy, Zakłady Azotowe Kędzierzyn-Koźle, Elektrownia „OPOLE”, Zakłady chemiczne „CIECH” w Bydgoszczy, Aliplast, Saint-Gobain Sekurit HanGlas i inne.

Potrzebujesz więcej informacji zadzwoń +48 660 420 773 lub napisz biuro@greyfin.pl

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień. Z przyjemnością przygotujemy ofertę cenową na konkretne zapytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz składania zamówień.

GREYFIN - Adam Szarafiński, PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY POLSKA WSCHÓD, ul. Innowacyjna 1, 16-400 Suwałki

© 2014 - 2019 GREYFIN.pl - Projekt i realizacja DEOS